łóżeczka, kołyski, sanki z drewna


zobacz nas na


Koszyk jest pusty...

Białe łóżeczko drewniane dla dziecka tapczanik szuflada + PKG

cena brutto: 360.00 złBiałe łóżeczko drewniane dla dziecka tapczanik szuflada + PKG

Białe łóżeczko drewniane dla dziecka tapczanik szuflada + PKG Białe łóżeczko drewniane dla dziecka tapczanik szuflada + PKG

Łóżeczko drewniane białe-sonoma  dla dziecka. Łóżeczko wykonane z litego drewna sosnowego.

wymiary łóżeczka drewnianego

  • 120 x 60 cm (pod materac)
  • 124 x 64 cm wymiary zewnętrzne

opis łóżeczka

  • w skład zestawu wchodzi łóżeczko + szuflada + tapczanik dla większego dziecka 
  • łóżeczko posiada 3 poziomy mocowania rusztu oraz 3 wyjmowane szczebelki
  • dno łóżeczka wykonane jest z listew drewnianych - dzięki czemu zapewniona jest odpowiednia wentylacja 
  • barierka zabezpieczająca również w zestawie 
  • materac pianka-kokos gryka w zestawie

MATERAC KOKOS-PIANKA-GRYKA

W 100% naturalne materace do spania. Zupełnie bezpieczne i przyjazne alergikom.

Doskonały, wygodny, praktyczny i zdrowy dwustronny materac, zaprojektowany specjalnie z myślą o najmłodszych klientach. Niezwykle praktyczny i niepowtarzalny materac dla dzieci, wykonany z precyzyjną dbałością o szczegóły. Każda z trzech warstw materaca wykonana została z najwyższej jakości surowców co jest gwarancją bezpiecznego oraz komfortowego użytkowania. 

Łuska gryki – stanowi górną warstwę materaca. Znana jest ze swoich zdrowotnych właściwości. Łuska gryczana została wszyta w odpowiednio dobrane komory, zapewniając idealne dopasowanie do ciała dziecka. Dzięki temu, że pomiędzy muszelkami łuski gryczanej jest dużo wolnej przestrzeni, z łatwością przemieszcza się w nim powietrze. Następuje powolna wymiana z otoczeniem. Leczy oraz zapobiega powstawaniu schorzeń kręgosłupa szyjnego, piersiowego i lędźwiowego.

Pianka poliuretanowa bezfreonowa – stanowi środkową warstwę materaca. Wysokiej jakości pianka wzbogacona dodatkowo o specjalne kanaliki zapewniające jeszcze lepszy przepływ powietrza oraz lepsze dopasowanie do ciała dziecka.

Mata kokosowa – stanowi dolną warstwę materaca. Mata kokosowa podobnie jak łuska gryki działa antybakteryjnie oraz hamuje rozwój roztoczy. Mata z włókna kokosowego posiada szereg dla zdrowia ważnych właściwości. Włókna kokosowe są przewiewne, czyli nie wchłaniają i nie gromadzą zapachów oraz nie wchłaniają i nie zatrzymują wilgoci (cieczy). Bardzo dobrze przepuszczają powietrze. Materac jest elastyczny, czyli łatwo dostosowuje się do kształtu ciała, a przy tym nie odkształca się trwale w wyniku użytkowania.

 

 


odwiedzin: 1205081, dzisiaj: 241 Copyright dan-drew.com