łóżeczka, kołyski, sanki z drewna


zobacz nas na


Koszyk jest pusty...

Łóżeczko drewniane Miki + szuflada + PKG

cena brutto: 375.00 złŁóżeczko drewniane Miki + szuflada + PKG

Łóżeczko drewniane Miki + szuflada + PKG Łóżeczko drewniane Miki + szuflada + PKG

Łóżeczko drewniane Miki + szuflada + materac pianka-kokos-gryka o wymiarze 120 x 60 - wykonane z drewna sosnowego. Dostępne kolory: białe, Sonoma, Venga.


wymiary zewnętrzne łóżeczka

  • długość 124cm
  • szerokość 64cm
  • wysokość 86cm

 
Łóżeczko posiada trzy poziomy mocowania spodu oraz trzy wyjmowane szczebelki co ułatwia twojemu dziecku swobodne wyjście. Pokryte lakierem ekologicznym, bezpiecznym dla twojego dziecka. Dno wykonane z listewek drewnianych, dzięki czemu jest bardzo wytrzymałe oraz zapewnia odpowiednią wentylację. W zestawie również szuflada kryta o wymiarze: 119x59cm i wysokości 14cm. Szuflada bardzo praktyczna, mały schowek na różne potrzebne rzeczy dla dziecka.

Całość spakowana w karton, który zapewnia bezpieczną wysyłkę.

MATERAC KOKOS-PIANKA-GRYKA

W 100% naturalne materace do spania. Zupełnie bezpieczne i przyjazne alergikom.

Doskonały, wygodny, praktyczny i zdrowy dwustronny materac, zaprojektowany specjalnie z myślą o najmłodszych klientach. Niezwykle praktyczny i niepowtarzalny materac dla dzieci, wykonany z precyzyjną dbałością o szczegóły. Każda z trzech warstw materaca wykonana została z najwyższej jakości surowców co jest gwarancją bezpiecznego oraz komfortowego użytkowania.

Łuska gryki – stanowi górną warstwę materaca. Znana jest ze swoich zdrowotnych właściwości. Łuska gryczana została wszyta w odpowiednio dobrane komory, zapewniając idealne dopasowanie do ciała dziecka. Dzięki temu, że pomiędzy muszelkami łuski gryczanej jest dużo wolnej przestrzeni, z łatwością przemieszcza się w nim powietrze. Następuje powolna wymiana z otoczeniem. Leczy oraz zapobiega powstawaniu schorzeń kręgosłupa szyjnego, piersiowego i lędźwiowego.

Pianka poliuretanowa bezfreonowa – stanowi środkową warstwę materaca. Wysokiej jakości pianka wzbogacona dodatkowo o specjalne kanaliki zapewniające jeszcze lepszy przepływ powietrza oraz lepsze dopasowanie do ciała dziecka.

Mata kokosowa – stanowi dolną warstwę materaca. Mata kokosowa podobnie jak łuska gryki działa antybakteryjnie oraz hamuje rozwój roztoczy. Mata z włókna kokosowego posiada szereg dla zdrowia ważnych właściwości. Włókna kokosowe są przewiewne, czyli nie wchłaniają i nie gromadzą zapachów oraz nie wchłaniają i nie zatrzymują wilgoci (cieczy). Bardzo dobrze przepuszczają powietrze. Materac jest elastyczny, czyli łatwo dostosowuje się do kształtu ciała, a przy tym nie odkształca się trwale w wyniku użytkowania.

 


odwiedzin: 1229390, dzisiaj: 66 Copyright dan-drew.com